Каталог Харьковских сайтов. Телефоны и адреса Харьковских предприятий. Туризм в Харькове. Бизнес Харькова. Гостиницы Харькова.


Пользовательского поиска

      Административные районы Харькова
      Города Харьковской области
      Исторические районы Харькова

  Веб-каталог Харькова » Общество и политика Харьков » Коммунальные предприятия Харькова
Коммунальные предприятия Харькова и уполномоченные органы для осуществления контроля за эффективной деятельностью коммунальных предприятий. Жилищно-эксплуатационные конторы (ЖЭКи), кадастровые бюро, бюро технической инвентаризации (БТИ), озеленение, предприятия коммунально-бытового обслуживания, центры землеустройства, зеленстрой, электрические сети, водопровод, канализация и др.


Отображать: Все | Ссылки | Статьи
Сортировать по: Популярности | Дате | Google PR | Yandex CY
1.
КП «Комплекс по благоустройству Харьковского района» (0/135) / PR: 0 / CY: 0 / Оценить / Комментарии 01-07-2013
Комунальне Підприємство «КБХР» спеціалізується на наданні послуг з розробки і узгодження екологічної документації підприємствам і організаціям, зайнятим у різних сферах господарської діяльності по всій території України. Ми допоможемо Вам заощадити та гарантовано надамо кваліфіковану юридичну і екологічну підтримку. Наше підприємство має у своєму штаті команду професійних екологів з багаторічним досвідом роботи у сфері розробки та узгодження різноманітної природоохоронної документації дозвільного характеру. Всі проекти проходять експертну оцінку й узгодження в органах Міністерства охорони здоров’я, Управлінні охорони навколишнього природного середовища та Міністерстві екології та природних ресурсів України відповідно до чинного законодавства. В якості та швидкості нашої роботи вже переконалися такі флагмани національної економіки як АТ «Мотор Січ», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Підприємство з іноземними інвестиціями «Лукойл-Україна», ТзОВ «Вест ойл груп» (WOG) та багато інших підприємств. [+]
http://www.kp-limit.kharkov.ua/ [x]
Адрес: г. Харьков, пер. Ивана Дубового, 9в, 5-й этаж, офис 3
Телефон: 0577710501
Ссылок в категории: 1
Новые ссылки
КП «Комплекс по благоустройству Харьковского района»
Комунальне Підприємство «КБХР» спеціалізується на наданні послуг з розробки і узгодження екологічної документації підприємствам і організаціям, зайнятим у різних сферах господарської діяльності по всій території України. Ми допоможемо Вам заощадити та гарантовано надамо кваліфіковану юридичну і екологічну підтримку. Наше підприємство має у своєму штаті команду професійних екологів з багаторічним досвідом роботи у сфері розробки та узгодження різноманітної природоохоронної документації дозвільного характеру. Всі проекти проходять експертну оцінку й узгодження в органах Міністерства охорони здоров’я, Управлінні охорони навколишнього природного середовища та Міністерстві екології та природних ресурсів України відповідно до чинного законодавства. В якості та швидкості нашої роботи вже переконалися такі флагмани національної економіки як АТ «Мотор Січ», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Підприємство з іноземними інвестиціями «Лукойл-Україна», ТзОВ «Вест ойл груп» (WOG) та багато інших підприємств.


Статистика
Ссылок в категории: 1
Статей в категории: 0