Каталог Харьковских сайтов. Телефоны и адреса Харьковских предприятий. Туризм в Харькове. Бизнес Харькова. Гостиницы Харькова. 

КП «Комплекс по благоустройству Харьковского района»

: КП «Комплекс по благоустройству Харьковского района»
Категории:
Описание:Комунальне Підприємство «КБХР» спеціалізується на наданні послуг з розробки і узгодження екологічної документації підприємствам і організаціям, зайнятим у різних сферах господарської діяльності по всій території України. Ми допоможемо Вам заощадити та гарантовано надамо кваліфіковану юридичну і екологічну підтримку. Наше підприємство має у своєму штаті команду професійних екологів з багаторічним досвідом роботи у сфері розробки та узгодження різноманітної природоохоронної документації дозвільного характеру. Всі проекти проходять експертну оцінку й узгодження в органах Міністерства охорони здоров’я, Управлінні охорони навколишнього природного середовища та Міністерстві екології та природних ресурсів України відповідно до чинного законодавства. В якості та швидкості нашої роботи вже переконалися такі флагмани національної економіки як АТ «Мотор Січ», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Підприємство з іноземними інвестиціями «Лукойл-Україна», ТзОВ «Вест ойл груп» (WOG) та багато інших підприємств.
Полное описание:

Найменування робіт Вартість робіт з урахуванням ПДВ Інвентаризація викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел. від 700,00 грн за одно джерело викидів Розробка матеріалів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. від 500,00 грн за одно джерело викиду Розробка проекту лімітів та отримання дозволу на розміщення промислових відходів від 3 000,00 грн. Розробка проекту лімітів та отримання дозволу на розміщення небезпечних промислових відходів від 3 000,00 грн. Проведення паспортизації та інвентаризації відходів від 7 000,00 грн. Розробка Реєстрових карт об'єкта утворення, оброблення та утилізації відходів від 7 000,00 грн. Розробка та реєстрація паспортів ГОУ від 2 500,00 грн. за один паспорт Перевірка ефективності роботи ГОУ від 1 000,00 грн. за 1 ГОУ Збір та обробка даних для отримання дозволу на спецводокористування з артезіанської свердловини від 6 000,00 грн. Розробка паспорту водного господарства від 2 000,00 грн. Розробка матеріалів ОВНС від 5 000,00 грн.

Оценка модератора: Нет
Оценка пользователей: Нет
Переходов на сайт:129
Переходов с сайта:0
Адрес:г. Харьков, пер. Ивана Дубового, 9в, 5-й этаж, офис 3
Телефон:0577710501
Комментарии:
Комментариев нет

Добавить свой комментарий:

Имя:

E-Mail адрес:

Комментарий:

Ваша оценка:

Введите число, которое Вы видите на картинке: