Каталог Харьковских сайтов. Телефоны и адреса Харьковских предприятий. Туризм в Харькове. Бизнес Харькова. Гостиницы Харькова. 

«Благотворительный фонд «Сестра милосердия»

: «Благотворительный фонд «Сестра милосердия»
Категории:
Описание:Основна допомога, що надається волонтерами Благодійної організації «Благодійний фонд «Сестра милосердя» , це: 1. Допомога пораненим; 2. Допомога медичним закладам, військовим шпиталям; 3. Допомога військовим, що повернулись із зони АТО.
Полное описание:1 березня 2014 року, після найбільше масового побиття активістів, де до лікарні потрапило 106 поранених, розпочався рух волонтерів на підтримку тих, хто постраждав в Харкові під час революції гідності. Ці побиття активістів тривали майже до початку проведення АТО, тобто до 1 травня 2014 року. В цей час до Харківського військового шпиталю почали поступати перші поранені із зоні АТО . Волонтерський рух, що об’єднав небайдужих людей , придбав назву «Сестра Милосердия АТО/Харьков». Саме активісти з групи «Сестра милосердя» першими розпочали надавати допомогу пораненим у Харківському військовому шпиталі. 07 серпня 2014 року була створена Благодійна організація «Благодійний фонд «Сестра милосердя» , шляхом об’єднання волонтерського руху, направленого на здійснення допомоги пораненим в зоні АТО як військовим так і членам їх родин. Благодійна організація функціонує за участю волонтерів, за підтримкою підприємців та небайдужих людей не тільки Харкова, України, а й інших країн (Італія, Іспанія, США, Англія, Японія, Німеччина, Польща, Китай, Бельгія, Франція та інші).
Оценка модератора: Нет
Оценка пользователей: Нет
Переходов на сайт:58
Переходов с сайта:0
Адрес:Харьков, ул. Шекспира 12а
Телефон:+380961260543 +380975156634
Комментарии:
Комментариев нет

Добавить свой комментарий:

Имя:

E-Mail адрес:

Комментарий:

Ваша оценка:

Введите число, которое Вы видите на картинке: